Na Orave dobre, na Orave zdravo

Vstávam skoro ráno. Som dosť nervózna. Stihnem to všetko? Idem po rokoch vlakom na Oravu. Cestujem veľmi často, hodím zopár veci do kufra a idem, to však jazdím autom. Dnes zmätkujem a točím sa dookola.

Som ako malé dievčatko, ktoré sa teší na svoj prvý výlet vlakom.

Čaká má cesta autobusom do Košíc, tam mám iba pár minút na prestup. Snažím sa ukľudniť, no v tom sa mi to vracia znova. Stihnem to, mala som ísť asi skorším autobusom. Tu zasiahne môj Ivan, radšej ma berie autom do Košíc. Och, či som si vydýchla. Všetko ide podľa programu. Konečne sedím vo vlaku.

Moja kamarátka kamera ide samozrejme so mnou a ja vám prinášať krásne video z Oravy. Už viem prečo sa spieva: ,, Na Orave dobre, na Orave zdravo.“

Vraciam sa o dva dni z Oravy znova vlakom. Sedím v Pendolíne. Klíma, pohodlné sedenie, cesta uteká a ja sa môžem cez okno v kľude pozerať na krajinu a premýšľať.

Ak radi cestujete, príďte k nám na východ do oblasti Rusnaky. Zatiaľ si môžete stiahnuť moju e-knihu zdarma Spoznajte 3 miesta v najvýchodnejšom cípe Slovenska, kde sa dozviete o troch zaujímavých miestách v  Národného parku Poloniny.

Jana Bakičová
Dnes sa mám ráda a milujem život. Moj pribeh čitajte tu>>
Som žena záľub. Môj vek 50 plus mi nie je prekážkou, pretože milujem život. Pomáham a inšpirujem ženy pochopiť, že i v tomto veku majú čo ponúknuť a žiť život podľa svojich predstáv.
Janka je autorkou . eBooku Spoznajte 3 miesta v najvýchodnejšom cípe Slovenska.
Učím tiež ľudí maľbe horúcim voskom a som autorkou eBooku 3 základné pomôcky k tvorbe enkaustikou.Enkaustike je jednoduché a hravé tvorenie pre malých a veľkých..
Janke môžete napísať na email: jana@janabakicova.sk
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budem používať iba pre účely spracovania tohoto komentára Zásady zpracovánia osobných údajov

  • tri-alova-1

  • Chcem e-knihu ZDARMA

    Návod, ako odkliatim troch slov ALE, NESKUTOČNE a STRAŠNE si viete zlepšiť svoju komunikáciu.

  • Spoznajte lokalitu RUSNAKY

    Chcete ísť na výlet a Vy neviete kam? NEVADÍ! Začnite svoje hobby cestovaním a spoznajte miesta i v najvýchodnejšom cípe Slovenska?

  • Najnovšie články
  • Kategórie
  • AKADÉMIA TRETIEHO VEKU ZDARMA