Na Orave dobre, na Orave zdravo

Vstávam skoro ráno. Som dosť nervózna. Stihnem to všetko? Idem po rokoch vlakom na Oravu. Cestujem veľmi často, hodím zopár veci do kufra a idem, to však jazdím autom. Dnes zmätkujem a točím sa dookola.

Som ako malé dievčatko, ktoré sa teší na svoj prvý výlet vlakom.

Čaká má cesta autobusom do Košíc, tam mám iba pár minút na prestup. Snažím sa ukľudniť, no v tom sa mi to vracia znova. Stihnem to, mala som ísť asi skorším autobusom. Tu zasiahne môj Ivan, radšej ma berie autom do Košíc. Och, či som si vydýchla. Všetko ide podľa programu. Konečne sedím vo vlaku.

Moja kamarátka kamera ide samozrejme so mnou a ja vám prinášať krásne video z Oravy. Už viem prečo sa spieva: ,, Na Orave dobre, na Orave zdravo.“

Vraciam sa o dva dni z Oravy znova vlakom. Sedím v Pendolíne. Klíma, pohodlné sedenie, cesta uteká a ja sa môžem cez okno v kľude pozerať na krajinu a premýšľať.

Ak radi cestujete, príďte k nám na východ do oblasti Rusnaky. Zatiaľ si môžete stiahnuť moju e-knihu zdarma Spoznajte 3 miesta v najvýchodnejšom cípe Slovenska, kde sa dozviete o troch zaujímavých miestách v  Národného parku Poloniny.

Jana Bakičová
Dnes viem, že tvorím s láskou a najmä farebne. Moj pribeh čitajte tu>>
Milujem maľbu horúcim voskom a som certifikovanou lektorkou tejto výtvarnej techniky. Pomáham ľuďom kreatívne tvoriť, objavovať svet farieb a pochopiť ako prostredníctvom nich môžeme ovplyvňovať naše emócie a zlepšovať si tak zdravie a každodenný život.
Janka je autorkou eBooku 4 farebné kľúče k Vášmu životu.Inšpiruje, motivuje a učí ostatných o tom, ako farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú.
Učím ľudí maľbe horúcim voskom a som autorkou eBooku 3 základné pomôcky k tvorbe enkaustikou.Enkaustike je jednoduché a hravé tvorenie pre malých a veľkých..
Janke môžete napísať na email: jana@janabakicova.sk
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budem používať iba pre účely spracovania tohoto komentára Zásady zpracovánia osobných údajov