Ako som sa nečakane ocitla pred mikrofónom

Je prvý adventný týždeň. Zobrala som si deň voľna a upratujem.  Zdalo sa mi, že zvoní telefón. Vypnem vysávač  a vidím volá mi starosta našej obce. V tom okamihu sa dozviem, že na obecnom úrade sú redaktori Rádia Regina a chcú so mnou urobiť rozhovor.

Očami prebehnem po byte. Všetko je hore nohami. Prekračujem vysávač, zakopnem o stočený koberec…Hlavou mi prebehne, čo na seba. Ani som si v tom okamihu neuvedomila, že je to predsa jedno, ide o natáčanie do rádia. Pekný chaos, to vám poviem.

Sveter, nohavice, bunda, obúvam si topánky a bežím. Na úrad prídem celá udýchaná. Mám rada nečakané výzvy. Podáme si so starostom ruku a zoznamuje ma s redaktorkou pani Reginovou.

O chvíľu sa spolu ocitneme v ateliéri a dáme sa do rozhovoru. Rozhovor bol odvysielaný v rádiu Regina 24.12.2017.

 

Ak milujete svoju prácu, tak viete o nej rozprávať aj bez prípravy. Takto je to aj so mnou.

Milujem maľbu horúcim voskom a som certifikovanou lektorkou tejto výtvarnej techniky. Pomáham ľuďom kreatívne tvoriť, objavovať  svet farieb a pochopiť ako prostredníctvom nich môžeme ovplyvňovať naše emócie a zlepšovať  si tak zdravie a každodenný život.

Mojou prácou je moje hobby, kreatívne tvorenie a cestovanie, ktoré prinášam zo svojich ciest a i takto Vám môžem prinášať zaujímavé informácie o lokalitách, ktoré s mojim mužom spolu navštívime. Slovensko je síce malé, no o to krajšie.

Viac o cestovaní na lokalite Rusnáky sa dozviete v turistickom sprievodcovi Spoznajte 3 mieste v najvýchodnejšom cípe Slovenska

Jana Bakičová
Dnes viem, že tvorím s láskou a najmä farebne. Moj pribeh čitajte tu>>
Milujem maľbu horúcim voskom a som certifikovanou lektorkou tejto výtvarnej techniky. Pomáham ľuďom kreatívne tvoriť, objavovať svet farieb a pochopiť ako prostredníctvom nich môžeme ovplyvňovať naše emócie a zlepšovať si tak zdravie a každodenný život.
Janka je autorkou eBooku 4 farebné kľúče k Vášmu životu.Inšpiruje, motivuje a učí ostatných o tom, ako farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú.
Učím ľudí maľbe horúcim voskom a som autorkou eBooku 3 základné pomôcky k tvorbe enkaustikou.Enkaustike je jednoduché a hravé tvorenie pre malých a veľkých..
Janke môžete napísať na email: jana@janabakicova.sk
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budem používať iba pre účely spracovania tohoto komentára Zásady zpracovánia osobných údajov