Tvoj život nutne potrebuje zmenu

a ty sa ju bojíš urobiť?

 

Poznám  jednoduchý a bezbolestný návod,

ako na to . 

       Osloboď svoje Ja a prebuď v sebe ženské bunky,        aktivuj ich a objav tajomstvo a krásu života ženy.

Urobiť zmenu vo svojom živote nie je jednoduché a nie všetci sú pripravení zmenu USKUTOČNIŤ. Dobré je, že ak čítaš tieto riadky, máš záujem niečo pre seba spraviť.

Nemôžeš zmeniť ľudí, okolnosti, príležitosti ani výsledky. Jedinú a najpotrebnejšiu vec, ale zmeniť môžeš.  ZMEŇ sa TY SAMA a začnú sa meniť aj veci okolo teba. Neveríš? 

Ak chceš dosiahnuť ÚSPECHU a zameriaš sa na to, že budeš za ním behať, dokonca ho NAHÁŇAŤ a aj tak ho nikdy nedobehneš. 

Ak sa však budeš snažiť, aby si bol najlepší v tom, čo robíš, tak si  úspech  PRITIAHNEŠ. Vytrvaj a dosiahneš svojho cieľa, úspech sa určite dostaví. Viem to, prešla som si tým.

„Ak sa sústredíte na výsledky, nikdy nič nezmeníte. Ak sa zameriate na zmeny, výsledky dosiahnete.” Jack Dixon

Prečo a ako vznikol tento online kurz Prebuď svoje JA?

Prežívať obdobie, keď stratiš prácu je ťažké. Cítila som sa nepotrebná. Vadilo mi všetko. Pozrela som sa do zrkadla a tam bola iná žena. Ustarostená, bez úsmevu a energie. Čo som chytla do rúk,  to som pokazila. Cítila som sa ako vrecko cementu. Bola som plná zlosti a nemala som sa rada.

Prežívala som obdobie, ktoré ti radosť do života neprinesie. Prejavilo sa to na psychike, na tele i na zdraví. Jedného dňa som si uvedomila, že takto žiť nechcem a nebudem.

Začala som chodiť k nám do Bačkovskej doliny. Napjrv som sa nútila a potom sa mi to stalo pravidelnosťou. Tu v lone prírody som nachádzala myšlienky na zmenu, na pochopenie, že takto predsa žiť nechcem. 

Spontánne som začala natáčať videá na témy, ktoré mi prichádzali na myseľ pri prechádkach v lese. Videá sú v online kurze tak, ako som ich natáčala. Vidno v nich spontánosť, radosť i tážobu, ktorá počas mojho obdobia bola.

Chcem zmenu a chcem zasa žiť! Radovať sa a usmievať sa!

Bolo to veru poriadne uvedomenie. Rozkázala som si a bolo to najlepšie, čo som pre seba mohla urobiť. Pomaličky som si robila malé plány na každý deň. Nenútila som sa do ničoho.

Robila som len veci, ktoré ma tešili a napĺňali. Držala som si veľkú kontrolu nad sebou. Spadnuť je ľahko a vstať je horšie.

Výsledok sa dostavil a na mojej tvári sa odrazu objavil i úsmev. Videla som za sebou realizovanú prácu, posúvalo ma to vpred. Malými krokmi som si menila život. 

Aké je to jednoduché, keď vieš, čo máš urobiť.

V tomto období som všetky zmeny uskutočňovala sama. Nenašla som nikoho a ani nič, čo by mi bolo napomocné uskutočniť zmenu. 

Uskutočniť zmenu a rozhodnúť sa musiš sama. 

Ty máš teraz veľké šťastie. Ako som realizovala zmeny vo svojom živote  dala som ich do online kurzu Prebuď svoje Ja a som ti i k dispozícií počas jeho 6 týždňového trvania. Rozhodni sa a poď na cestu zmeny.

Máš ešte otázky? Pozri si video a nájdeš v ňom i odpovede a celý môj príbeh....

Už si si pozrela, čo všetko môžeš získať, ak vykročíš na cestu zmeny? Je to dosť? Byť sama sebou, mať sa rada, objaviť skryté schopnosti, radovať sa, usmievať sa, byť sama so sebou a byť šťastná... A ty môžeš získať ešte viac. Stačí si rozkázať, že to chceš a už máš jeden krok ...ostatné spolu zvládneme počas kurzu.

Aké témy nájdete vo vnútri online kurzu?

Online kurz "Prebuď svoje JA"  obsahuje:

  • 28 základných tém
  • bonusové témy
  • citáty na každý deň

Témy si postupne budeš môcť každý deň otvoriť. Pri každej téme je citát, ktorý si sám podľa intuície vyberieš. Je to bonus od mojej priateľky Marty Vacho.

Kurz je spracovaný v členskej sekcii a umiestnený na webe zena50plus.sk, k online kurzu dostaneš jedinečné prístupové heslo a máš k nemu doživotný prístup.

Na prístup do kurzu a k jednotlivým témam potrebuješ internetové pripojenie a môžeš sa k nemu vrátiť aj v budúcnosti. 

Základné témy

Ako bojovať proti depresií

Ponáhľaj sa pomaly

Chcieť alebo môcť

Kontrolou nad sebou

Dokážeš to

Dopadneš ako...

Hra

Intuícia

Lenivosť

Meditácia

O farbách

Poďakovanie

Pozorovanie

Predstavivosť

Ciele

Rozhodnutie

Servis

Komunikácia

Tvorivosť

Úsmev

Vzdelanie

4 čarovné slová

Mám sa rada

Nemám čas

Počúvaj svoje telo

Neležím v posteli, cvičím

Prestala som fajčiť

4 červené veci

+BONUSOVÉ VIDEÁ

Cena online kurzu Prebuď svoje JA má 28 tém + bonusové videá. To je spolu 152 minút a viac ako 40 motivačných strán i v e-knihe. Kurz trvá 6 týžďňov a stojí  159,-eur s DPH

To je super, nie? Za cenu 10 tričiek alebo za 4 kartóny cigáriet si môžeš zmeniť život :-)

A je tu pre teba aj niečo navyše...

1.Uzavretá Facebooková skupina na podporu a spoluprácu

2.Osobná podpora v skupine

3.Rady a vychytávky lektorky

Každý deň budem sledovať dianie v našej FB skupine a odpovedať na otázky. Počas kurzu budeš mať moju podporu, lebo mi záleží, aby si urobila vo svojom živote naozaj tú správnu a dôležitú zmenu. Kontaktovať ma môžeš aj na moju mailovú adresu.

Kto vás bude sprevádzať a kto to pripravil a vymyslel?

Janka Bakičová

Vaša sprievodkyňa svetom pozitívnych zmien, svetom svojho Ja :-) 

Som žena v zrelom veku, ktorá sa ale nenechala "ukecať" dátumom narodenia. Rada robím nové veci, cestujem, podnikám, maľujem obrazy, tvorím web stránky, natáčam videá...

Proste žijem úžasný a naplnený život. Ako "zamlada". 

Slovíčka NEVIEM TO, NEJDE TO a NIE som vymazala zo svojho slovníka.

 

Som spokojná, plním si svoje sny a teším sa z každého dňa, ktorý ma čaká. A viem, že si ho užijem tak, že ti o tom s radosťou budem rozprávať. A teraz to chcem naučiť aj teba. Žiť naplno, tak ako si o tom vždy snívala. Plniť si sny a užívať si úspech.

A čítaj ďalej ...

Možno si teraz hovoríš: „Prečo to Janka robí?”

Na to mám úplne jednoduchú odpoveď. Rada pomáham. A to, čo pomohlo mne, môže pomôcť aj Tebe.

Je tu však jedna podmienka. Ty musíš chcieť. Tak, ako som písala, vytrvalosť je v tomto procese veľmi dôležitá a zmena nebude uskutočnená zo dňa na deň.

Velikánsku a fakt obrovskú zmenu som urobila vo mojom živote vo veku 50+. Strach a obavy boli na mieste. Nechala som sa viesť intuíciou a tá ma nesklamala.

Dnes o tejto zmene dokážem verejne rozprávať a chcem byť aj príkladom pre mnohých z Vás, lebo ak som to dokázala ja, dokážeš to aj ty.

Dôležité je predsa začať, konať a vytrvať. Výsledok sa potom dostaví. Počas 6 týždňoch máš i moju podporu v FB skupine.

Najlepšia investícia je tá, ktorú človek investuje do seba a svojho rozvoja.  Kurz sa otvára len parkrát v roku a preto je potrebné si stanoviť termín. Čím skôr začneš, tým skôr zmenu pocítiš.

HODNOTA, ktorú ti kurz prinesie do života sa nedá vyčísliť.

Čo získaš po absolvovaní kurzu?

SMER A CESTU

objavíš nové možnosti

ZNALOSTI

veľa návodov a rád

RADOSŤ

relaxuješ a oddychuješ

ZDRAVIE

dobre sa naladíš a to ti dodá energiu

ORIGINALITA

prebudíš svoju predstavivosť, fantáziu a kreativitu

KOMUNITA

v kurze spoznáš nových priateľov

Ako kurz hodnotia prví absolventi?

Nedávno jsem oslavila 40. narozeniny a s nelibostí jsem si uvědomila, že ty padesáté jsou již někde na obzoru. Byla jsem z této skutečnosti smutná a rozladěná, blíží se stáří, všechno pomalu končí, jsem už prostě stará. Jenže mě pořád baví sportovat, malovat, poznávat nové věci a lidi, překonávat sama sebe. Blog Žena 50+ jako by mi svým obsahem mluvil z duše a ukázal mi, že se ani s přibývajícím věkem nemám čeho bát. Autorka velmi pěkně a srozumitelně mluví i píše o pocitech a problémech snad každé ženy. Na příkladech z vlastního života nám jemně, ale jasně ukazuje, kudy a jak může vést cesta životem spokojené moderní ženy. Nevěříte? Vstupte, čte, poslouchejte, přemýšlejte, sdílejte své myšlenky, nechte se motivovat či inspirovat. Autorka sama je příkladem toho, že i v období 50+ život nekončí, ale dá se pěkně prožít. Vřele doporučuji každé ženě online kurz Probuď svoje Já, najdete zde odpovědi na mnohé své bolístky.
Marcela Vackovácertifikovaná lektorka enkaustiky

 

Cítiš, že potrebuješ zmenu a nevieš ako ju urobiť?

Odkiaľ začať? Máš trochu i strach?

Návod, ako na to? Nájdeš v kurze:

Prebuď svoje JA

                                    Online kurz Prebuď svoje JA má 28 tém + 2 bonusové videá.                                                        Cena je len 159,- eur s DPH.

ÁNO, CHCEM ... začať so zmenou vo svojom živote.

Zaplatíte kartou, internet bankingom alebo bankovým prevodom.Pristupové heslo dostanete hneď, ako sa platba objaví na našom účte.

Pri platbe kartou a bankingom je to OKAMŽITE. Bankový prevod trvá zvyčajne 1-2 dni.

Je možné, že budeš mať nejakú doplňujúcu otázku.

Pre prípadné dotazy ma zastihneš na e-maili  jana@janabakicova.sk a ja Ti do 48 hodín odpoviem.