Kamera moja nová kamarátka.

Otvárať darčeky je i v mojom veku ohromná radosť. Niečo som tušila, že tento rok to bude výnimočný darček. Ivan môj muž videl, že natáčam mnoho videí na mobilný telefón a zisťoval, že aké kamery sú dostupne na trhu.

A moja intuícia ma neklamala, tá kamera bola pod stromčekom. Hurááá, to bolo radosti. Cítila som sa, ako malé dieťa. Hneď večer som čítala návod,  skúšala som, čo všetko sa dá robiť s kamerou.

V januári 2016 sme sa už po piatykrát zúčastnili ukážky rekonštrukcie 2.sv. vojny o mesto Bardejov. Bardejov je nádherne historické mesto. Po minulé roky sa ukážky rekonštrukcie bojov konali priamo v historickom centre mesta.

Tento rok sa ukážka konala na okraji mesta, priamo pod hradbami. Na akciu sa musíme dostaviť aj niekoľko hodín skôr, kde nás oboznamujú s pravidlami a so scenárom ukážky.

Nevynechala som ani jednu ukážku, no tento rok mi to nedalo. Ten jediný dôvod bola moja nová kamera. Tak som sa pustila do práce. Natočiť priamu ukážku to nie je až taký problém, no ja som chcela niečo vlastné.
Tá práva chvíľa prišla. Výsledok je tu.

A tí, ktorí si chcete pozrieť, ako to vyzerá na našich ukážkach, tak tu je video z ukážky rekonštrukcie bojov z 2.svetovej vojny o mesto Bardejov.

Tak, ženičky milé natáčajte a natáčajte. Už vás počujem, ja nemám kameru. Nevadí! Točte na mobil, budete mať krásne spomienky a o pár rokov vďaka videu si spomeniete na krásne prežité chvíle.

Jana Bakičová
Dnes viem, že tvorím s láskou a najmä farebne. Moj pribeh čitajte tu>>
Milujem maľbu horúcim voskom a som certifikovanou lektorkou tejto výtvarnej techniky. Pomáham ľuďom kreatívne tvoriť, objavovať svet farieb a pochopiť ako prostredníctvom nich môžeme ovplyvňovať naše emócie a zlepšovať si tak zdravie a každodenný život.
Janka je autorkou eBooku 4 farebné kľúče k Vášmu životu.Inšpiruje, motivuje a učí ostatných o tom, ako farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú.
Učím ľudí maľbe horúcim voskom a som autorkou eBooku 3 základné pomôcky k tvorbe enkaustikou.Enkaustike je jednoduché a hravé tvorenie pre malých a veľkých..
Janke môžete napísať na email: jana@janabakicova.sk
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budem používať iba pre účely spracovania tohoto komentára Zásady zpracovánia osobných údajov