S motorkami sme sa plavili cez rieku Tisa

Leto je plnom prúde. Tento rok si to fakt užívame a jazdíme vždy, ak nám to práca dovolí. Číselník na tachometri sa rýchlo otáča a my máme najazdené niekoľko tisíc kilometrov.

Spoznávame na motorkách miesta a mestá na východnom Slovensku.

Teraz sme sa vybrali na cestu smer Sečovce, Trebišov a odtiaľ do Slovenského Nového Mesta. Prešli sme tokajskou oblasťou a pokračovali do Kráľovského Chlmca. Pri tankovaní na benzínke sme sa rozhodli ešte pre krátku trasu do Maďarska.

mapa

Prechod cez štátnu hranicu sme zvolili prechod Pribeník. Pokračovali sme do obce Dámoc a dostali sme sa k rieke Tisa. Tu sme pokračovať mohli jedine kompou cez rieku Tisa. Plavila som sa trajektom v Chorvátsku, no  po prvýkrát sme sa plavili s motorkami.

Na druhej strane je obec Túszer, kde sme si pozreli miestny kaštieľ a vybrali sme sa na cestu späť. Dostali sme sa znova do Kráľovského Chlmca a odtiaľ cez Veľké Kapušany a Michalovce domov. Nabehali sme 186 km.

Jazda ma motorkách nám dáva voľnosť a radosť zo života.

hardcoverjacket_747x1076 (1)Ak radi cestujete, príďte k nám na východ do oblasti Rusnaky. Zatiaľ si môžete stiahnuť moju e-knihu zdarma

Spoznajte 3 miesta v najvýchodnejšom cípe Slovenska, kde sa dozviete o troch zaujímavých miestách v  Národného parku Poloniny.

Malý turistický sprievodca lokalitou „RUSNÁKY“

 

Jana Bakičová
Dnes viem, že tvorím s láskou a najmä farebne. Moj pribeh čitajte tu>>
Milujem maľbu horúcim voskom a som certifikovanou lektorkou tejto výtvarnej techniky. Pomáham ľuďom kreatívne tvoriť, objavovať svet farieb a pochopiť ako prostredníctvom nich môžeme ovplyvňovať naše emócie a zlepšovať si tak zdravie a každodenný život.
Janka je autorkou eBooku 4 farebné kľúče k Vášmu životu.Inšpiruje, motivuje a učí ostatných o tom, ako farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú.
Učím ľudí maľbe horúcim voskom a som autorkou eBooku 3 základné pomôcky k tvorbe enkaustikou.Enkaustike je jednoduché a hravé tvorenie pre malých a veľkých..
Janke môžete napísať na email: jana@janabakicova.sk
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budem používať iba pre účely spracovania tohoto komentára Zásady zpracovánia osobných údajov