S motorkami sme sa plavili cez rieku Tisa

Leto je plnom prúde. Tento rok si to fakt užívame a jazdíme vždy, ak nám to práca dovolí. Číselník na tachometri sa rýchlo otáča a my máme najazdené niekoľko tisíc kilometrov.

Spoznávame na motorkách miesta a mestá na východnom Slovensku.

Teraz sme sa vybrali na cestu smer Sečovce, Trebišov a odtiaľ do Slovenského Nového Mesta. Prešli sme tokajskou oblasťou a pokračovali do Kráľovského Chlmca. Pri tankovaní na benzínke sme sa rozhodli ešte pre krátku trasu do Maďarska.

mapa

Prechod cez štátnu hranicu sme zvolili prechod Pribeník. Pokračovali sme do obce Dámoc a dostali sme sa k rieke Tisa. Tu sme pokračovať mohli jedine kompou cez rieku Tisa. Plavila som sa trajektom v Chorvátsku, no  po prvýkrát sme sa plavili s motorkami.

Na druhej strane je obec Túszer, kde sme si pozreli miestny kaštieľ a vybrali sme sa na cestu späť. Dostali sme sa znova do Kráľovského Chlmca a odtiaľ cez Veľké Kapušany a Michalovce domov. Nabehali sme 186 km.

Jazda ma motorkách nám dáva voľnosť a radosť zo života.

hardcoverjacket_747x1076 (1)Ak radi cestujete, príďte k nám na východ do oblasti Rusnaky. Zatiaľ si môžete stiahnuť moju e-knihu zdarma

Spoznajte 3 miesta v najvýchodnejšom cípe Slovenska, kde sa dozviete o troch zaujímavých miestách v  Národného parku Poloniny.

Malý turistický sprievodca lokalitou „RUSNÁKY”

 

Jana Bakičová
Dnes sa mám ráda a milujem život. Moj pribeh čitajte tu>>
Som žena záľub. Môj vek 50 plus mi nie je prekážkou, pretože milujem život. Pomáham a inšpirujem ženy pochopiť, že i v tomto veku majú čo ponúknuť a žiť život podľa svojich predstáv.
Janka je autorkou . eBooku Spoznajte 3 miesta v najvýchodnejšom cípe Slovenska.
Učím tiež ľudí maľbe horúcim voskom a som autorkou eBooku 3 základné pomôcky k tvorbe enkaustikou.Enkaustike je jednoduché a hravé tvorenie pre malých a veľkých..
Janke môžete napísať na email: jana@janabakicova.sk
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budem používať iba pre účely spracovania tohoto komentára Zásady zpracovánia osobných údajov

  • tri-alova-1

  • Chcem e-knihu ZDARMA

    Návod, ako odkliatim troch slov ALE, NESKUTOČNE a STRAŠNE si viete zlepšiť svoju komunikáciu.

  • Spoznajte lokalitu RUSNAKY

    Chcete ísť na výlet a Vy neviete kam? NEVADÍ! Začnite svoje hobby cestovaním a spoznajte miesta i v najvýchodnejšom cípe Slovenska?

  • Najnovšie články
  • Kategórie
  • AKADÉMIA TRETIEHO VEKU ZDARMA