Po rokoch opäť v Šugovskej doline

Od detstva rada cestujem. S rodičmi sme precestovali skorú celú bývalú Československú republiku. Inak to nie je aj v mojom zrelom veku. Pracovné povinnosti a hobby má zavedú na niektoré miesta aj viackrát, takto bolo aj teraz.

V období pôsobenia v Slovenskej speleologickej spoločnosti sme robili menší speleologický prieskum v Šugovskej doline. Uplynulo 10 rokov a ja sa  môžem  vďaka enkaustike  znovu vrátiť na tieto miesta.

V obci Vyšný Medzev sa konali obecné slávnosti, kde som vystavovala obrazy tvorené horúcim voskom a organizovala tvorivé dielne.

Ubytovacie zariadenia v blízkom okolí boli kvôli slávnosti vo Vyšnom Medzeve obsadené a ja som si vtedy spomenula na Šugovskú dolinu. Ubytovanie sa mi podarilo zohnať na Ranči Šugov.

Ako to tam vyzerá a aká je okolitá krajina si pozrite v tomto videu.

V hlbokých lesoch takmer 3km od hlavnej cesty je ukrytá táto krása nášho Slovenska.

hardcoverjacket_747x1076 (1)

Ak radi cestujete, príďte k nám na východ do oblasti Rusnaky. Zatiaľ si môžete stiahnuť moju e-knihu zdarma

Spoznajte 3 miesta v najvýchodnejšom cípe Slovenska, kde sa dozviete o troch zaujímavých miestách v  Národného parku Poloniny.

Jana Bakičová
Dnes viem, že tvorím s láskou a najmä farebne. Moj pribeh čitajte tu>>
Milujem maľbu horúcim voskom a som certifikovanou lektorkou tejto výtvarnej techniky. Pomáham ľuďom kreatívne tvoriť, objavovať svet farieb a pochopiť ako prostredníctvom nich môžeme ovplyvňovať naše emócie a zlepšovať si tak zdravie a každodenný život.
Janka je autorkou eBooku 4 farebné kľúče k Vášmu životu.Inšpiruje, motivuje a učí ostatných o tom, ako farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú.
Učím ľudí maľbe horúcim voskom a som autorkou eBooku 3 základné pomôcky k tvorbe enkaustikou.Enkaustike je jednoduché a hravé tvorenie pre malých a veľkých..
Janke môžete napísať na email: jana@janabakicova.sk
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budem používať iba pre účely spracovania tohoto komentára Zásady zpracovánia osobných údajov