120 motorkárov zo 4 štátov navštívili 4 obce na Rusnákoch

Sedíme v tieni pri kávičke a slnko poriadne praží. Cestujeme na motorke po Rusnákoch a rozprávame sa s mojim Ivanom, čo všetko sme prešli a čo sme videli. Ivan sa hlboko zamyslí, prejde si dlaňou po hlave a stiahne si pot z hlavy. Toto robí, keď ho niečo zaujímavé napadne a chce mi to povedať.

Tento okamžik zohral v našom živote dôležitú  úlohu. Vtedy sa písal rok 2010. Odvtedy sme začali  organizovať stretnutie motorkárov pod názvom Spoznaj Východ Východu. Takto to bolo i tento rok. Ubehlo šesť rokov a my sme s Ivankom už zorganizovali 6.ročník stretnutia motorkárov.

ubla 2016

V piatok sa v obci Ubľa stretli priatelia motorkári nielen zo Slovenska, prišli i naši kamoši motorkári z Poľska, Čiech a Maďarska. Počasie nám prialo, debaty a detské súťaže a hudba sa niesli piatkovým večerom.

Obec Ubľa je miestom, kde je i hraničný prechod zo Slovenska na Ukrajinu.

V noci z piatku na sobotu lialo ako z kanve. Pre organizátorov, ktorí pracujú na akcií celý rok je takéto počasie nočnou morou. V sobotu na našom podujatí je hlavným programom spanilá jazda na lokalite RUSNÁKY.

mapa

Počasie sa neumúdrilo ani o deviatej ráno. S Ivanom sme boli rozhodnutí ísť na jazdu hoci len tri motorky. Celá práca bola zničená a my ľudia riadiť počasie nevieme .

Sadla som si na okraj lavičky a začala trochu meditovať, potrebovala som to. V tom za chvíľu prestalo pršať a ja som postupne cítila na duši kľud a pokoj. O polhodinu sme vyrazili a pozrite ako to všetko dopadlo. Tu sú videá z jednotlivých obci.

Trasa začala z Uble do Osadného.

V Osadnom na začiatku jazdy sme boli aj v sociálnom dome, kde sme darovali rôzne hračky a hygienické pomôcky.

Z obce Osadné sme prešli cez mesto Snina do obce Zemplínske Hámre.

Po pozretí hámorského múzea a spanilej jazdy po obci na čele, ktorej išiel autom starosta obce sme sa s obcou Zemplínske Hámre rozlúčili a jazdu pokračovali cez Sninu do Stakčína a do obce Kolonica.

Ako nám chutnalo a ako sme si spievali v obci Kolonica?

Po návšteve v obci Kolonica to už bol len kúsok späť do obce Ubľa. Príchod na ihrisko v Ubli a trocha z programu v sobotu večer si pozrite v tomto videu.

Nakoniec nám počas 120km spanilej jazdy nepršalo a zažili sme všetci NÁDHERNÝ DEŇ. Dáme si trochu oddychu a začneme pripravovať  7.ročník stretnutie motorkárov Spoznaj Východ Východu v obci Ubľa.

A predsa ešte jedno video od nášho kamaráta a účastníka Jožka Hrica. Jožkovi  posielam veľké ĎAKUJEM za toto video.

hardcoverjacket_747x1076 (1)Poznáte obec, ktorá je v najvýchodnejšom cípe Slovenska?  Chcete vedieť, kde v minulosti bola obec a dnes je tam vodárenská nádrž? Začnite svoje hobby cestovaním.

E-kniha Zdarma Spoznajte 3 miesta v najvýchodnejšom cípe Slovenska

Jana Bakičová
Dnes viem, že tvorím s láskou a najmä farebne. Moj pribeh čitajte tu>>
Milujem maľbu horúcim voskom a som certifikovanou lektorkou tejto výtvarnej techniky. Pomáham ľuďom kreatívne tvoriť, objavovať svet farieb a pochopiť ako prostredníctvom nich môžeme ovplyvňovať naše emócie a zlepšovať si tak zdravie a každodenný život.
Janka je autorkou eBooku 4 farebné kľúče k Vášmu životu.Inšpiruje, motivuje a učí ostatných o tom, ako farby pôsobia, liečia a čo symbolizujú.
Učím ľudí maľbe horúcim voskom a som autorkou eBooku 3 základné pomôcky k tvorbe enkaustikou.Enkaustike je jednoduché a hravé tvorenie pre malých a veľkých..
Janke môžete napísať na email: jana@janabakicova.sk
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budem používať iba pre účely spracovania tohoto komentára Zásady zpracovánia osobných údajov