ZAČÍNAME... s cestovaním po lokalite Rusnáky

Mať svoje hobby vás robí IN.

Ako trávite svoj voľný čas?

Sedíte pred televíziou, upratujete, chodíte nakupovať, či len „zabíjať“ čas do obchodných centier, robíte fitnes? Je naozaj milión spôsobov, ako si viete vyplniť svoj čas.

Teraz ale určite namietate: „Ja nemám čas! A už určite nie voľný čas!“ To sú však len výhovorky. Vy ste si ešte nenašli svoju vášeň na voľné chvíle?

Čo pre Vás znamená voľný čas?

Stali ste sa obeťou dnešnej doby? Tvrdíte, že pracujete 10 - 12 hodín, sedíte od rána do polnoci za notebookom, v ruke máte zapnutý telefón a na seba Vám nezostáva ČAS?

Ako vyzerá Váš bežný deň?

Práca nás síce živí, avšak celý život nie je len o pracovných povinnostiach. Každý z nás potrebuje občas vypnúť. No inak, ako len posedávaním s priateľmi pri pohári vína či niekde v nevyvetranej miestnosti na diskotéke.

Hobby ako skutočná vášeň.

Ako svoje hobby si môžete vybrať čokoľvek. V období detstva a puberty som veľa šila, háčkovala, štrikovala. Iní si môžu nájsť svoju vášeň v literatúre, v štúdiu cudzích jazykov, v turistike, v kultúre, v návštevách múzeí či historických pamiatok alebo iné. Je to naozaj len a len o Vašej voľbe!

Oddeľte svoj pracovný a súkromný život. Vezmite svoju rodinu, deti, priateľa či priateľku cez víkend na výlet a prežite pár hodín v lone prírody. Správna investícia do kvalitne stráveného voľného času je aj prevenciou pred pracovným kolapsom či vyhorením.

SOM ŽENA SO ZÁĽUBAMI.

Okrem typických „ženských“ záľub, ako je háčkovanie, štrikovanie alebo šitie, som si vo veku 50+ našla aj niekoľko možno na prvý pohľad netradičných koníčkov.

Moje hobby:

  1. tvorím horúcim voskom
  2. fotím a natáčam videá
  3. som aktívnou členkou Klubu vojenskej histórie
  4. som motorkárka
  5. som veteránka

Najviac sa však teším z toho, že vďaka svojim záľubám sa dostanem na rôzne miesta a mám možnosť spoznávať nové kultúrne a historické pamiatky či prírodné krásy nášho Slovenska.

Spolu so mnou sa vydáte na miesta, ktoré nazývam „východ východu“, pretože sa nachádzajú v najvýchodnejšom cípe Slovenska.

Sadnite si ku mne na motorku a vyberieme sa na výlet. Dostanete sa na miesta, kde začína Slovensko a kde ako prví Slováci vítajú každé ráno slnko.

Už zajtra sa pozriete na prvé miesto a čaká vás STARINA

 

Spoznajte 3 miesta v najvýchodnejšom cípe Slovenska

STARINA

MINISKANZEM

NOVÁ SEDLICA

1.Dajte nám LIKE

2. Zdieľajte na FB

3. Pridajte sa do skupiny žena50+

Napíšte mi, ako sa vám to páčilo.

Napísali o lokalite Rusnaky

Dobrý deň, ďakujem že ste na mňa nezabudli. Je to super, že ľudia ako Vy, ktorí tu nebývajú sa vedia nadchnúť a opísať to, čo mi máme pred nosom každý deň a vnímame to ako všednú realitu. Tak si uvedomíme, že je tu naozaj krásne aj keď možno ťažšie žiť. Ale to už každý má svoj vlastný životný príbeh... Ďakujem, že ste nás pomenovali ako oblasť Rusnákov, lebo teraz sa preferuje skôr slovo "rusínky, Rusíni....". Tak Vám prajem vždy príjemný návrat k nám. S pozdravom Martinka.